Zakázková výroba

Nabídkou na e-shopu naše práce zdaleka nekončí, děláme toho o hodně víc.

Vyberou si u nás… 

 

... firmy

Dřevěné vizitky, poukazy, otvírací doby, novoroční PF, tužky s logem firmy nebo malé dárečky pro zaměstnance. To všechno vaší firmě dokážeme zajistit.

  

… spolky, tábory a obce

Bude ve vaší obci sraz rodáků? Jste vedoucí na dětském táboru? Organizujete rybářské závody nebo dětský den? Můžeme vám dodat upomínkové předměty, medaile, brože, plaketky či drobné dárky.

 

…myslivecké spolky

Myslivecké spolky po celé České republice jsou našimi věrnými zákazníky. Dodáváme jim úlomky na hony a výstavy, medaile, plakety, poděkování rozhodčím a další předměty.

 

… budoucí nevěsty (a ženichové)

Nápad na dřevěné svatební oznámení vás zaujal, ale chtěli byste jiný styl nebo víc osobitější řešení? Není problém. Můžete zvolit například oblíbenou variantu s fotkou nebo grafiku na míru podle toho, co vás baví. Stejně tak pole nejrůznějších svatebních dekorací a vychytávek je nekonečné.

 

… kdokoliv, kdo hledá speciální dárek na míru (či cokoliv jiného)

Pokud jste si nevybrali v naší nabídce na e-shopu, nezoufejte. Jsme zvyklí dělat věci na míru, spolupracovat se zákazníkem a společně hledat ideální ztvárnění jeho představ.

 

Jste to právě vy, naši zákazníci, kdo nás inspiruje k těm nejlepším nápadům a posouvá tak naše hranice. Proto neváhejte a ozvěte se nám se svými přáními, ať jsou jakkoliv odvážná. Na výzvy je třeba odpovídat :)

Dopřejte si dřevěnou radost!