Dřevěná přáníčka

14 položek celkem
Kocarek Holka
69 Kč

Veselé a roztomilé, takové je dřevěné přáníčko s obrázkem holčičky v kočárku. Krásný malý dáreček pro novopečené rodiče a jejich malé ratolesti.

Kocarek Kluk
69 Kč

Veselé a roztomilé, takové je dřevěné přáníčko s obrázkem chlapečka v kočárku. Krásný malý dáreček pro novopečené rodiče a jejich malé ratolesti.

miminko
69 Kč

Veselé a roztomilé, takové je dřevěné přáníčko s obrázkem miminka. Krásný malý dáreček pro novopečené rodiče a jejich malé ratolesti.

Louka
69 Kč

Roztomilé a hravé, takové je dřevěné přáníčko s motivem rozkvetlé louky. Krásný malý dáreček pro potěšení vašich blízkých.

svatebníPtáčci
69 Kč

Něžné a romantické, takové je svatební dřevěné přáníčko s motivem ptáčků. Ideální volba, když chcete dát novomanželům krásné a originální blahopřání.

Kvetiny
69 Kč

Dřevěné přáníčko s květinovým motivem. Krásný malý dáreček pro potěšení vašich blízkých.

Pivo
69 Kč

Pro pořádné chlapy! Dřevěné přáníčko, které potěší a pobaví.

Prstynky
79 Kč

Originální přáníčko s textem na míru. Ideální volba, když chcete dát novomanželům krásné a neotřelé blahopřání. Text, který si přejete uvést na přáníčko napište prosím do...

Srdíčka
69 Kč

Jednoduché a roztomilé, takové je svatební dřevěné přáníčko s motivem srdíček. Ideální volba, když chcete dát novomanželům krásné a originální blahopřání.

Kyticky
69 Kč

Jednoduhé originální přáníčko s možností textu na míru. Ideální volba, když chcete dát novomanželům krásné a neotřelé blahopřání. Pokud si na přáníčko přejete vygravírovat...

Šneci na pivui
69 Kč

Vtipné a hravé, takové je dřevěné přáníčko s motivem šneků. Krásný malý dáreček pro potěšení vašich blízkých.

Přáníčko kolo 1024
69 Kč

Něžné a romantické, takové je svatební dřevěné přáníčko s motivem jízdního kola a květin. Ideální volba, když chcete dát novomanželům krásné a originální blahopřání.

Nahoru
Další produkty