Píšeme blog!

Není to ani pár týdnů, kdy jsme na naší facebookové stránce psali, že rok 2019 bude rokem změn. V tu chvíli jsme ani my sami netušili, jak moc to bude pravda. A to je teprve únor!

Během jediného měsíce se stala spousta věcí…

Dokončili jsme (alespoň provizorně) dílnu a konečně graviny vystěhovali z naší domácnosti. Založili jsme Instragram. Účastnili jsme se jedné z nejprestižnějších svatebních akcí v Česku – Svatební show Brno. Na našem e-shopu přibyly kategorie dětských motýlků a svatebních vývazků a broží. Do možností dopravy jsme přidali velmi oblíbený způsob – Zásilkovnu. Nově také nabízíme naše výrobky na svatebním slevovém portále Wedding market. Máme rozjednaných hned několik zajímavých kooperací s partnery nejen v České republice, ale také jinde v Evropě…

A hlavně – píšeme blog!

Ano, sebrali jsme odvahu a rozhodli se, že vstoupíme do světa blogerů. Chceme s vámi sdílet naše zkušenosti, radosti a strasti rodinného podnikání a občas třeba i něco pro zasmání. Necháme vás nakouknout do zákulisí výroby i toho, jak to vypadá, když máte ve firmě neustále dvě batolata za zády. Velký kus blogového dortu si pro sebe ukousnou svatby – srdeční záležitost přinejmenším dámské poloviny našeho týmu a zásadní položka v nabídce i celém příběhu gravin.

Ale o tom třeba příště.

Těšíme se na další setkání!

Markéta a Jiří Justovi